Gigabyte | A520M DS3H V2 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 2 | Number of SATA connectors
- TootjadGigabyte
- Mudel: A520M DS3H V2
- Saadavus: 5
-
72€
Gigabyte | A520M DS3H V2 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A520 | Micro ATX
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A520 |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 228 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | A520M DS3H V2 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Support for: AMD Ryzen 5000 Series/Ryzen 5000 G-Series/Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 and Ryzen 3000 G-Series Processors |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte a520m ds3h v2 processor family amd processor socket am4 ddr4 dimm memory slots 2 number of sata connectors, a520m ds3h v2, gigabyte, emaplaadid




